Samolot odrzutwiec sterowanyz dalnie FX930 RC

155,00 zł

sprzedam


Samolot Bielsko-Biała, odrzutwiec Bielsko-Biała, sterowanyz Bielsko-Biała, dalnie Bielsko-Biała, FX930 Bielsko-Biała

samolot Bielsko-Biała, model Bielsko-Biała, sterowany Bielsko-Biała, odrzutowiec Bielsko-Biała, chłopiec Bielsko-Biała, wojsko Bielsko-Biała

Samolot zdalnie sterowany FX930 Veyron J-20

Wersja RTF – gotowy do lotu po wyjęciu z pudełka

Idealny model do stawiania pierwszych kroków w modelarstwie i nauce latania. Jeden z łatwiejszych do opanowania tej sztuki samolotów. Model który wybacza wiele błędów jak uderzania o przeszkody i upadki.

Każde dziecko które opanuje latanie samolotem zdalnie sterowanym zaimponuje umiejętnościami swoim rówieśnikom.

Najnowszy model odrzutowca latającego firmy FX na rok 2020/2021. W porównaniu do starszych modeli wprowadzono wiele udogodnień i lepszych rozwiązań :

Dziób odrzutowca zrobiony jest z gumy - Dzięki temu nawet po zaliczeniu upadku nie złamie się tak jak w starszych modelach. Chroni samolot przed wpływem uderzeń na obudowę. Dzięki temu nadaje się zarówno dla starszych oraz młodszych adeptów lotnictwa.

Wysuwane elementy ogona – tylny ster wyposażony w wsuwane lotki zamykane na klik. W starszych modelach lotki były wklejane na stałe. Teraz po skończonej zabawie możesz złożyć model i schować go bez problemu do pudełka.

Śmigła chronione prze uderzeniami - modeli jest lepiej wyważony, a śmigła osłonięte są zarówno z przodu jak i z tyłu. Zwiększa to bezpieczeństwo użytkowania jak i również wytrzymałość całej konstrukcji.

Przystosowany do rozbudowy – jeśli przyszłaby nam do głowy rozbudowa do modelu akrobacyjnego to ten samolot jest już częściowo do tego przystosowany. Posiada przygotowane miejsca na serwa oraz orczyki.

Dane techniczne :

Częstotliwość sterowania 2,4 ghz, jednocześnie może latać kilka modeli bez zakłóceń.
Wytrzymały i elastyczny materiał EPP
Zasięg sterowania samolotem do 150 metrów
Czas lotu około 15 minut , czas ładowania akumulatora 40 minut
Zasilanie aparatury sterujące 3 x AA 1,5 V ( nie dołączone do zestawu )
Waga samolotu około 70 gram
Wymiary 45 cm x 32 cm x 10 cm
Akumulator 3.7V 300mAh li-po
Ładowarka USB


Ważne do: 2024.04.08, wyświetleń: 520

nr ogłoszenia: 21609